Insert your widgets from Appearance->Widget

Naša ponuka

Bazény COMPASS POOLS

Keramické bazény Compass Ceramic Pools sú bazény so sklolaminátovej škrupiny, ktorá je doplnená patentovaným keramickým jadrom a ďalšími vrstvami tak, aby odolali poveternostným podienkam stredoeurópskej klímy a zároveň splnili estetické nároky najnáročnejších zákazníkov.

Sú 100% odolné voči osmóze (presakovaniu vody stenou bazéna), chránené pred agresívnym UV žiarením, vhodné pre slanú úpravu vody. Compass ako prvý predstavuje samočistiaci iQ bazén, ktorý automaticky udržiava čistý bazén. Pre vysanie nečistôt v bazéne už nie je potreba ručný alebo automatický bazénový vysávač.

Viac informácií

Briliant_bazen_model_2013_1

diamant_2-1781

Bazény DIAMANT

Bazény Diamant sú vďaka svojim úžitkovým vlastnostiam určené pre široký okruh užívateľov.

Plastové bazény Diamant ponúkajú najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Existuje niekoľko druhov bazénov: betónové bazény, keramické bazény, nerezové bazény a pod. Ale zo všetkých variant materiálov je plastový bazén najvýhodnejší.

Pre náročnejších zákazníkov ponúkame bazény v kombinácii plast 10 mm s leštenou nerezou. Toto riešenie je ideálne pre použitie u interierových bazénov alebo prelivových bazénov. Plastový bazén vás prekvapí luxusným designem a veľmi zaujímavou cenou.

Viac informácií

Zastrešenie ALUKOV

Špičkové zastrešenie bazénov a prekrytie terás
Alukov je významný európsky výrobca prekrytia bazénov, terás a rôznych atypických zastrešení. Inšpirujte sa širokým výberom produktov v špičkovej kvalite s prepracovaným moderným dizajnom.

Viac informácií

zastresenie_bazenu_elegant_antracitova_farba_na_hlinikovych_profiloch_b_8914930e26c7b497

zastreseni-inside

Zastrešenie DIAMANT

Zastrešenie bazéna je v súčasnosti takmer nevyhnutným doplnkom bazéna. Hlavným dôvodom sú naše klimatické podmienky, kedy zastrešenie pomôže výrazným spôsobom predĺžiť kúpaciu sezónu a zvýšiť úžitkovú hodnotu nadobudnutého bazéna. Nesporné sú ale aj ďalšie praktické dopady zakrytie hladiny bazéna: zníženie energetickej náročnosti na ohrev bazéna, zníženie nežiaducich nečistôt do bazéna, zníženie odparu a pod. Špecifickou funkciou zastrešenia potom môže byť aj funkcie bezpečnosti, kedy uzamknuté zastrešenie zabráni nechcenému vstupu alebo pádu do bazéna.

Viac informácií

Zastrešenie OCEANIK

Slovenský vyrobca bazénových zastrešení s dlhoročnými skúsenosťami

Viac informácií

Klasik6

v2

Vírivky KingSpas

Všetky modely vírivých vaní KingSpas majú v štandardě všetko príslušenstvo potrebné pre bezpečnú a ekonomickú prevádzku. Vyššia verzia garden – class navyše obsahuje zosilnenú viacnásobnú izoláciu pre vonkajšie celoročnú prevádzku, spodnú FRB dosku s izoláciou s odrazovou hliníkovou fóliou, zosilnený odnímateľný termokryt a schodíky pre ľahký a bezpečný vstup.

Viac informácií