Insert your widgets from Appearance->Widget

Vírivky KingSpas

Malé vírivky

pre 2-3 osoby

T1

Stredné vírivky

pre 4-5 osôb

T2

Veľké vírivky

pre 5 a viac osôb

T3

Kruhové vírivky

pre 5 a viac osôb

T4

 Prečo si vybrať vírivku KingSpas?

Riadiaca jednotka Gecko

Riadiaca jednotka s nerezovým ohrevom vody od kanadského výrobcu Gecko je mozgom víriviek KingSpas. Pre jednoduché ovládanie potom slúži panel s farebným displayom.

Žiadne skryté príplatky

Všetky nami ponúkané modely vírivých vaní majú v základe všetku výbavupotrebnú pre bezpečnú a ekonomickú prevádzku. A to vrátane plnej izolácie pre vonkajšie umiestnenie.

Individuálny prístup

Obstaraním vírivky Vás prevedieme od začiatku až do konca. Od výberu vhodného modelu s ohľadom na Vaše potreby až po zapojenie a sprevádzkovanie vírivky u Vás doma.

Bohaté možnosti rozšírenia

Reproduktory, filtračný systém Gecko in.clear alebo modul Gecko in.touch pre ovládanie vírivky cez chytrý telefón. To sú len niektoré z možností rozšírenia víriviek KingSpas.

Kvalita podložená certifikátmi

Všetky naše vírivky sú vyrábané pre európsky trh podľa odpovedajúcich noriem CE a sú certifikované medzinárodne uznávanou spoločnosťou TÜV SÜD Czech.

Chcete vedieť viac?

Ak ste nenašli odpovede na všetky Vaše otázky, napíšte nám alebo zavolajte na číslo +421 907 276 535. Radi Vám poradíme..

 Malé vírivky

Vírivka DIANA (1+2) – ODPORÚČAME

1x sedátko, 2x ležadlo, 46 hydromasážnych trysiek, 8 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo

Vírivá vaňa DIANA je nový model roku 2016 a svojim dizajnom a veľkosťou sa radí medzi najlepšie v kategórii víriviek pre 2 osoby. Vyniká na prvý pohľad dokonalou ergonómiou oboch ležadiel a presným rozložením hydromasážnych trysiek s reguláciou tlaku pre každú trysku samostatne. Obe lehátka disponujú tryskami pre masáž krčnej chrbtice, čo veľmi ocení každý užívateľ vírivky. Ďalšou prednosťou tejto vírivky je veľkosť a hĺbka ležadiel, ktoré sú dostatočne priestranná aj pre užívateľov s výškou nad 190 cm. Vírivka DIANA má vo výbave dve hydromasážne čerpadlá s výkonom 1,5 kW s ovládaním pre každé čerpadlo samostatne a cirkulačné čerpadlo Gecko Circ Master s príkonom púhych 145 W. Niekoľkonásobná termoizolácie pre vonkajšie umiestnenie zaručujúce ekonomický celoročnú prevádzku.

m1

m2

Vírivka LAMIA (1+2)

1x sedátko, 2x ležadlo, 48 hydromasážnych trysiek, 8 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 2HP

Veľmi pohodlná vírivka pre vaše wellness s výbavou pre vonkajšie použitie už v základnom prevedení. Presne rozvrhnuté hydromasážne trysky chrbtových partií a nechýba tiež trysky pre masáž v oblasti bedier.

Virivka XENA (1+2)

2x sedadlo, 1x ležadlo, 52 hydromasážnych trysiek, 8 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 2HP

Vírivka XENA patrí medzi veľmi prepracované modely, ktoré sa vyznačujú vysokým počtom hydromasážnych trysiek smerované na všetky partie vášho tela. Tejto vírivke nechýba ani trysky na masáž bedier pri všetkých troch pozícií a hydromasážne trysky pre masáž paží. Vďaka niekoľkonásobne termoizolácii ju môžete umiestniť v exteréru vašej záhrady, pergoly alebo terasy.

m3

m4

Vírivka ALCORA (1+2)

1x sedadlo, 2x ležadlo, 35 hydromasážnych trysiek, 6 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 1,5 kW

Vírivá vaňa ALCORA je blízkou príbuznou typu ATRIA PLUS, od ktorej sa odlišuje na prvý pohľad rozdielnu ergonómiou ležadiel a iným rozložením hydromasážnych trysiek Black Whirlwind. Tieto trysky dodávajú vírivke na atraktivite a jej moderný dizajn dopĺňajú elegantné ovládacie ventily a dávkovač aromaterapia. Prednosťou tejto jacuzzi je jej hĺbka a veľkosť ležadiel, ktoré sú dostatočne priestranné aj pre užívateľov s výškou viac ako 190 cm. Vírivka Alcor je vybavená dvoma hydromasážnymi čerpadlami s výkonom 1,5 kW a dovoľuje tak ovládať každé miesto samostatne.

Vírivka ATRIA (1+2)

1x sedadlo, 2x ležadlo, 32 hydromasážnych trysiek, 8 vzduchových trysiek, 1x hydromasážne čerpadlo 2,25 kW

Vírivá vaňa ATRIA patrí medzi najobľúbenejšie spa v kategórii pre 2–3 osoby. Svoju obľúbenosť si získava u mnohých zákazníkov veľmi atraktívnym dizajnom a nadštandardnou základnou výbavou. Patrí medzi vírivky s dostatočnou hĺbkou, kde voda pri kúpeli dosahuje výšky po ramená, čo v spojení s kvalitnou masážou splní požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov. Teraz navyše s výbavou hydromasážnych trysiek Black Whirlwind, vrátane nového modelu ovládacích ventilov a dávkovača aromaterapia.

m5

m6

Vírivka MIRA (0+2)

2x ležadlo, 41 hydromasážnych trysiek, 1x hydromasážne čerpadlo 2,25 kW

Vďaka svojej výške, ktorá dosahuje len 73cm, ju nie je problém preniesť bežnými dverami. Aj napriek jej pomerne malej výške má vďaka skvelej ergonómii ležadiel aj dostatočnú úžitkovú hĺbku.

Stredné vírivky

Vírivka PROXIMA (5+1)

5x sedadlo, 1x ležadlo, 49 hydromasážnych trysiek, 14 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 3HP

Vírivá vaňa PROXIMA je úplnou novinkou patriaci do oblasti menších viacmiestnych víriviek. Na prvý pohľad zaujme moderným dizajnom a vysokou výbavou už v základnej cene. O dokonalú hydromasáž sa starajú dve čerpadlá o výkone 3 HP a 49 hydromasážnych trysiek s reguláciou výkonu. Nechýba LED diódové hladinové osvetlenie, veľký osvetlený vodopád, termokryt a schodíky. Všetky miesta sú pohodlná, priestranná a hlavné sedátko je osadené 4 tryskami pre masáž horných partií ramien. Mnohonásobná izolácia zaistí ekonomickú prevádzku po celý rok aj pri vonkajšej inštalácii.

s1

s2

Vírivka POLARIS (4+1)

4x sedadlo, 1x ležadlo, 56 hydromasážnych trysiek, 16 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo

Vírivka POLARIS v novom prevedení 2016 so špeciálne navrhnutým sedákom, vrátane trysiek pre masáž horných partií ramien a trysiek v oblasti bokov, lýtok a chodidiel. Vírivka s výbavou dvoch hydromasážnych čerpadiel o výkone 2,25 kW a ekonomickým cirkulačným čerpadlom Gecko. Vo výbave nechýba sedmi farebné LED osvetlenie, farebný vodopád, niekoľkonásobná špeciálna termoizolácia, termokryt a schodíky pre bezpečný vstup a výstup z vírivky. Vybrať si môžete 8 farebných variant skeletu, 5 farieb PVC obloženia a šesť odtieňov termokrytu.

Vírivka NOMIA (3+2)

3x sedadlo, 2x ležadlo, 77 hydromasážnych trysiek, 14 vzduchových trysiek, **3x hydromasážne čerpadlo**

Vírivá vaňa NOMIA je novinkou v našom sortimente stredných víriviek. Jej prednosťou je vysoký počet hydromasážnych trysiek a celkom 3 hydromasážne motory. Kvalitná niekoľkonásobná izolácia vám zaistí ekonomickú prevádzku pri vonkajšom umiestnení po celý rok, vrátane zimného obdobia. Ďalšou dôležitou výbavou, ktorá vám ušetrí prevádzkové náklady je špičkové cirkulačné čerpadlo Gecko s príkonom iba 145W.

s3

s4

Vírivka LUCIDA (3+2)

3x sedadlo, 2x ležadlo, 62 hydromasážnych trysiek, 10 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 3HP

Vírivá vaňa Lucida v novom modernej dizajne s prepracovanou ergonómiou lehátok a sedadlom pre masáž horných partií ramien. Táto vírivka má vo výbave dve hydromasážne čerpadlá s výkonom 2,25 kW, dva kartušové filtre, LED diódy pre osvetlenie hladiny a farebný vodopád. Komfortná elektronika od kanadského výrobcu GECKO s cirkulačným čerpadlom Gecko Circ-Masterdodáva vírivke ešte viac na atraktivite, spoľahlivosti a ekonomike prevádzky. Špeciálná niekoľkonásobná termoizolácia vám zaistí pri nízkych prevádzkových nákladoch nahriatou vírivku v každej ročnej dobe.

Vírivka MAIA (2+2)

2x sedadlo, 2x ležadlo, 47 hydromasážnych trysiek, 10 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo

Vírivá vaňa MAIA je modelom s veľmi moderným dizajnom, výbornou ergonómiou dvoch ležadiel a luxusne vybaveným sedadlom s masážou horných partií ramien. Priame a rotačné hydromasážne trysky s reguláciou tlaku masáže dodávajú vírivke na atraktivite, a tým ju právom radí medzi najpredávanejšie modely veľkosti pre 4–5 osôb. Táto vírivka má vo výbave dve hydromasážne čerpadlá s výkonom 1,5 kW a 2,25 kW, dva filtre, LED osvetlenie, farebný vodopád a komfortnú elektroniku od kanadského výrobcu GECKO.

s5

s6

Vírivka GALATEIA (3+2)

3x sedadlo, 2x ležadlo, 97 hydromasážnych trysiek, 18 vzduchových trysiek, 3x hydromasážne čerpadlo

GALATEIA je priestranná rodinná vírivka s originálne riešenými lehátkami. Prednosťou tohto modelu je veľký priestor pre ležiace osoby, veľký počet masážnych trysiek, vrátane trysiek pre masáž paží. Nechýba ani pohodlné sedadlo pre masáž horných partií ramien, bokov, paží a chodidiel. Táto vírivá vaňa vám poskytne dokonalú relaxáciu za priaznivých prevádzkových nákladov pri vnútornom i vonkajšom umiestnení.

Veľké vírivky

Vírivka DORIS (4+1)

4x sedadlo, 1x ležadlo, 101 hydromasážnych trysiek, 16 vzduchových trysiek, 3x hydromasážne čerpadlo

Komfortná vírivka DORIS, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov. Je vybavená tromi hydromasážnymi motormi s hydromasážnymi tryskami, ktoré smerujú na všetky miesta vášho tela, vrátanie trysiek horných partií ramien. Vo výbave tejto priestorné vírivky nechýba ani trysky pre masáž paží na troch hlavných pozíciách.

v1

v2

Vírivka ZETA (3+2)

3x sedadlo, 2x ležadlo, 96 hydromasážnych trysiek, 10 vzduchových trysiek, 3x hydromasážne čerpadlo

Vírivka GRAFIA (5+2)

5x sedadlo, 2x lehátko, 119 hydromasážnych trysiek a 14 vzduchových trysiek, 3x hydromasážne čerpadlo

v3

v4

Vírivka TANJA (3+2)

3x sedadlo, 2x ležadlo, 114 hydromasážnych trysiek, 14 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 2,25kW, 1x hydromasážna čerpadlo 1,5kW

Vírivka v modernom dizajne, v ktorej zažijete naozajstný relax. Priestranné ležadlá a sedadlá s vynikajúcou ergonimií dopĺňa vysoký počet hydromasážnych trysiek rôznych veľkostí. Veľké chrbtové trysky Vám poskytnú naozajstný zážitok z masáže, vrátane trysiek pre masáž horných partií ramien a chodidiel.

Vírivka MEDUZA (4+2)

4x sedadlo, 2x ležadlo, 100 hydromasážnych a 15 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo 3HP

v6

 Kruhové vírivky

Kruhová vírivka FLORA (5 + 0)

5x sedadlo, 40 hydromasážnych trysiek, 10 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo

Kruhová vírivka pre súkromné aj komerčné použitie. Možnosť pripojenia pieskovej filtrácie, vrátane automatického dávkovania chémie.

k11

k1

Kruhová vírivka FORTUNA (6 + 0)

6x sedadlo, 60 hydromasážnych trysiek, 12 vzduchových trysiek, 3x hydromasážne čerpadlo

Originálne riešená vírivka pre súkromné aj komerčné použitie s tromi hydromasážnymi motormi. Možnosť inštalácie pieskovej filtrácie a automatického dávkovača chémie.

Kruhová vírivka SFINGA (6 + 0)

6x sedadlo, 47 hydromasážnych trysiek, 12 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo

Veľmi elegantná kruhová vírivá vaňa s prelivovým žľabom pre súkromné aj komerčné použitie. Možnosť inštalácie pieskovej filtrácie a automatického dávkovača chémie.

k3

k5

Kruhová vírivka JUXTA (6+0)

6x sedadlo, 47 hydromasážnych trysiek, 18 vzduchových trysiek, 2x hydromasážne čerpadlo