Posuvné zastrešenia bazénov

Vyberte si najvhodnejší typ zastrešenia vášho bazéna, ktoré splní vaše očakávania. Posuvné prekrytie bazénov sa líši tvarom aj výškou.

Línia NEO

Línia NEO symbolizuje rodinu nízkych bazénových zastrešení. Je to ucelená  rada modelov, ktorá sa vyznačuje novým zaobleným dizajnom hliníkových profilov. Každý model rady NEO je stabilný a a vysoko odolný, navyše obsahuje komfortné ovládanie aretačných prvkov.

Elegant NEO

Imperia NEO

Universe NEO

Tropea NEO

Laguna NEO

Nízke prekrytia

Elegantné zastrešenie bazéna, špeciálne vyvinuté na jeho ochranu. Pojazdná strecha na bazén šetrí váš čas, uľahčuje údržbu, zvyšuje kvalitu vody a robí bazén bezpečnejším.

Elegant

TERRA

Imperia

CORONA

VIVA

Riviera

Oceanic - nízky

Stredne vysoké prekrytia

Správna voľba kompromisu medzi nízkym a vysokým prekrytím. Stredné zakrytie bazénov umožňuje voľný pohyb osôb po takmer celom zastrešení priestoru.

Tropea

Universe

Vysoké prekrytia

Vysoké zastrešenia sú veľmi žiadané a obľúbené modely, vyznačujúce sa mnohoúčelovosťou a priestrannosťou.

OMEGA

Orient

Style

Laguna

Olympic

Ravena

Venezia

Oceanic - vysoký

Vision

Kombinácie prekrytia

Popustite uzdu vlastnej fantázii a kombinujte rôzne typy zastrešenia v jednom, ktoré umožňujú prekrytie bazéna i využite záhradného nábytku pod zastrešením.

Combi

Základná rada zastrešenia AZURE

Spoločnosť Alukov prináša na trh bazénových zastrešení za nízku cenu novú produktovú radu zastrešení bazénov pod označením AZURE. Ide o nový profilový systém cielene vyvinutý tak, aby umožnil už v základnej cene použitie moderných tesniacich systémov, bezpečnostných prvkov a elegantných zaguľatených profilov.

AZURE

MÁTE ZÁUJEM O BLIŽŠIE INFORMÁCIE ALEBO O CENOVÚ PONUKU